+420 603 374 924
exekuce.stop@seznam.cz
Chomutov, Most, Litvínov, Žatec, Louny, Rakovník, Kladno, Slaný, Praha

Lidem, kteří mají problém se splácením závazků, se nabízí možnost, jak se s dluhy jednou provždy vypořádat. Mohou požádat soud o povolení oddlužení a vyhlásit osobní bankrot.

Ochrana dlužníka

Osobní bankrot je pro dlužníka nejbezpečnější cesta jak skoncovat se svými dluhy. V okamžiku podání insolvenčního návrhu spojeného s návrhem na povolením oddlužení jsou věřitelé povinni se zdržet jednání, směřujícího k uspokojení jejich pohledávek mimo insolvenční řízení.

Pro dlužníka to znamená, že se zahájením řízení o jeho osobním bankrotu nesmí po něm žádný věřitel žádat jakoukoliv úhradu a stejně tak dlužník nesmí žádnému věřiteli ničeho splatit, jelikož by se dopustil zvýhodňování věřitele. Stejně tak exekutor nesmí provést žádný postih majetku ve vlastnictví dlužníka.

Zahájením insolvenčního řízení směřujícímu k vyhlášení osobního bankrotu dlužníka je tedy dlužník do značné míry kryt proti exekutorům a vymahačským firmám, zároveň nehradí žádné splátky a tudíž toto období mezi zahájením insolvenčného řízení a povolením oddlužení je pro dlužníky vítaným časem oddychu a určitého klidu. Zpravidla toto mezidobí trvá několik měsíců a dlužník si může „vylízat rány“ od vymahačů a exekutorů, jak psychické tak finanční.

Podrobnější informace co je osobní bankrot a podmínky osobního bankrotu se dočtete na uvedených odkazech.

Osobní bankrot není vaše ostuda, osobní bankrot je zcela bezpečné a korektní řešení Vaší stávající finanční situace!

Každý měsíc je podáno v celé České republice kolem dvou tisíc insolvenčních návrhů spojených s návrhem na povolením oddlužení, neboli osobní bankrot. Dle našeho názoru a i názoru, který publikovali soudci zabývající se oblastí insolvenčních řízení (např. JUDr. Tomáš Malý, soudce Krajského soudu v Praze), není průměrný dlužník v současné době a podle platné legislativy v žádném případě schopen připravit kvalifikovaný návrh. Tomu odpovídá i skutečnost, že téměř polovina osobních bankrotů je zamítnuto či odmítnuto.

My jsme specializovaná společnost zabývající se odborným vypracováním insolvenčních návrhů s cílem soudního vydání usnesení o povolení oddlužení našeho klienta.

Chcete vědět více ?Napište nám

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat