+420 603 374 924
exekuce.stop@seznam.cz
Chomutov, Most, Litvínov, Žatec, Louny, Rakovník, Kladno, Slaný, Praha

Návrh na oddlužení – odborné zpracování

Profesionálně Vám zpracujeme návrh na oddlužení. Probereme s Vámi Vaši současnou situaci, kdy Vám ZDARMA zpracujeme analýzu, jak se nejlépe z Vašich dluhů vymanit. Vysvětlíme Vám celý princip oddlužení a co touto cestou můžete získat. Zpracujeme Vaší dokumentaci a vyhotovíme návrh na oddlužení, který podáme k soudu. I nadále Vás budeme zastupovat před soudem, kdy budeme Váš případ monitorovat, vypracovávat případné doplňující dotazy soudu a celý proces oddlužení směřovat k úspěšnému oddlužení Vaší osoby.

Splátky v oddlužení

Soudem Vám bude určena měsíční splátka Vašim věřitelům, kdy jim zaplatíte 30% z jejich pohledávek a až 70% Vašich dluhů Vám může být nakonec prominuto. Vyhotovením návrhu na oddlužení a jeho podáním k soudu, Vám jsou ukončeny všechny splátky věřitelům. To znamená, že po dobu jednoho většinou však několika měsíců nebudete hradit žádné splátky a veškerá Vaše mzda Vám bude zůstávat. Tato doba bude pro Vás určitým obdobím klidu, kdy Vám vše co vyděláte zůstane a navíc po Vás nikdo nic nesmí vymáhat, včetně exekutorů a vymahačských agentur.

I po povolení oddlužení budou Vaše splátky dané soudem dramaticky nižší než souhrn všech splátek před podáním návrhu na oddlužení, a i nadále po Vás nikdo nesní ničeho vymáhat.

Jsme společnost, která návrh na oddlužení zpracovává v nejvyšší kvalitě s 99,7% úspěšností. V celorepublikovém průměru je zamítnutých návrhů na oddlužení téměř polovina. Návrh na oddlužení Vám zpracujeme tak, aby Vám bylo Vaše oddlužení povoleno. Budoucnost klientů bereme velmi vážně.

Chcete vědět více ?Napište nám

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat