+420 603 374 924
exekuce.stop@seznam.cz
Chomutov, Most, Litvínov, Žatec, Louny, Rakovník, Kladno, Slaný, Praha

Oddlužení fyzické osoby

Oddlužení fyzické osoby pomocí osobního bankrotu je bezpochyby nejefektivnější formou oddlužení.

Jak jinak Vám může být umožněno prominutí 70% Vašich dluhů? Jak jinak dosáhnete možnosti zaplatit pouze 30% z Vašich dluhů. Jedinou možností je oddlužení fyzických osob.

Podrobnější informace o oddlužení fyzické osoby neboli osobním bankrotu naleznete na našich dalších stránkách v horním menu např. v sekci osobní bankrot nebo oddlužení.

Jak úspěšně dosáhnout oddlužení fyzické osoby (insolvence fyzických osob) s námi

Exekutor nepočká

Neodkládejte řešení Vašich dluhů na poslední chvíli, kontaktujte nás. Tel.: 607 446 488

Volat můžete od pondělí do pátku od 9 -21 hodin případně nám můžete napsat email na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo SMS zprávu. Budeme Vás obratem kontaktovat.

Domluvte si termín osobní schůzky, na které Vám ZDARMA vypracujeme finanční analýzu!

V průběhu osobní schůzky Vám sdělíme detailní informace o zákonném institutu oddlužení fyzické osoby, nazývaného též osobní bankrot. Společně zhodnotíme Vaši finanční situaci a vyhotovíme Vám zcela ZDARMA odbornou analýzu. V případě, že bude dán předpoklad Vašeho úspěchu v insolvenčním řízení u soudu, dohodneme postup, tak abychom co nejdříve zamezili vymáhání Vašich dluhů a jejich dalšího navyšování o penále, smluvní pokuty, úroky z prodlení, náklady právníků, soudních poplatků a exekucí.

Předání podkladů k vyhotovení návrhu na povolení oddlužení

Po předání podkladů našemu finančnímu poradci bude v rozmezí 2-5 ti pracovních dnů vypracován Váš insolvenční návrh spojený s návrhem na povolení oddlužení. V případě, že Vám bezprostředně hrozí provedení exekuce movitých věcí nebo dražba nemovitosti, jsme schopni Váš návrh vyhotovit do několika hodin. Služba Expresního vypracování návrhu je ZDARMA.

Záruka spokojenosti a vypracování insolvenčního návrhu

Aby byl návrh soudem akceptován, musíte splňovat několik zákonem stanovených podmíneka insolvenční návrh musí obsahovat veškeré zákonem stanovené náležitosti. Neznáte zákony? Přenechejte odpovědnost na nás a našich právnících! V případě, že neuspějete, ZDARMA Vám vyhotovíme a podáme k soudu nový návrh na povolení oddlužení.

Chcete vědět více ?Napište nám

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat