+420 603 374 924
exekuce.stop@seznam.cz
Chomutov, Most, Litvínov, Žatec, Louny, Rakovník, Kladno, Slaný, Praha

Dražba nemovitosti a jak z ní ven!

Dražba nemovitosti je jedna z možností jak věřitelé získají zpět svoji pohledávku navýšenou o pokuty, náklady vymáhání a úroky. Navíc se dražba prodraží o již nařízenou exekuci, kdy si exekutor vyčíslí své nemalé náklady na vymáhání dluhu a náklady spojené s dražbou Vaší nemovitosti.

Dražbu nemovitosti však lze zastavit, náklady exekuce snížit na naprosté minimum v řádech několika tisíců a Vaše dluhy lze vyřešit pro dlužníka klidným a kultivovaným způsobem.

Dražbu Vaší nemovitosti může provést z exekučního titulu exekutor, nebo v případě již vydaného vykonatelného příkazu (rozhodčí nález, platební rozkaz, exekutorský zápis nebo notářský zápis) může dražbu též provést dražební společnost, např. EURODRAŽBY.CZ, Dražby EU, Dražby.net nebo Dražební centrum.

Navíc dražbu Vaší nemovitosti zaplatíte vy, kdy Vám bude vyčíslena odměna dražebníka, a ta dosahuje až 10% z čásky dosažené vydražením.

Je tedy jasné že neustále platíte, platíte a platíte a ukončení Vašich dluhů je v nedohlednu.

My Vám dokážeme pomoci. Dokážeme zastavit dražbu Vaší nemovitosti, dokážeme zastavit navyšování Vašich dluhů o úroky, pokuty atd., dokážeme snížit Vaše dluhy až o 70%, kdy Vám bude určen splátkový kalendář během kterého budete po dobu 5 let splácet 30% ze svých dluhů a zbytek Vám bude prominut.

Chcete vědět více ?Napište nám

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat