+420 603 374 924
exekuce.stop@seznam.cz
Chomutov, Most, Litvínov, Žatec, Louny, Rakovník, Kladno, Slaný, Praha

Jediní finanční poradci, kterým klienti nosí květiny

Přidejte se k nám a zachraňte jeden život každý týden

Jsme jednička na trhu v oddlužení s 94% úspěšností podaných návrhů u soudu. Oddlužili jsme už 5 000 lidí se závazky přesahující 4 miliardy.

Hledáme profesionály s pozitivním přístupem k životu a smyslem pro zodpovědnost a práci s lidmi.

Staňte se naším spolupracovníkem ve vašem místě bydliště. Proškolíme vás a do tří měsíců můžete být specialistou/kou na oddlužení s vlastní klientelou.

Specialista na oddlužení má pořádek
ve financích a čisté svědomí

Koho hledáme?

Oddlužením se nebohatne na úkor klienta. Specialista na oddlužení od Abivie by se o to ani nikdy nepokusil. Má srovnané finance a morální hodnoty. Ví, že oddlužením zachraňuje lidské osudy.

Je precizní, spolehlivý a efektivní. Lidé v tíživých situacích se na něj obracejí a plně mu důvěřují. Specialista na oddlužení ví, že si vydělá tím více, čím více životů díky oddlužení zachrání.

Uklidňovat zadluženého člověka ohroženého exekucí, není jednoduché. Specialista na oddlužení umí skvěle pracovat s lidmi, s čísly i úředními dokumenty. Od prvního kontaktu s dlužníkem, přes zpracování a podání insolvenčního návrhu až k úspěšnému oddlužení si zachovává profesionální přístup.

Roztaje až, když mu do kanceláře přijde poděkovat zachráněná rodina s bonboniérou.

Jaká je práce s námi?

Specialista na oddlužení je pánem své kanceláře. Z ní telefonuje lidem, kteří ho kontaktovali přes web, přijímá tam své klienty a v klidu za počítačem vyřizuje jejich insolvenční návrhy.

Mobilní telefon, počítač a kontakty na dlužníky poskytuje Abivia. Kancelář mu dává klid na práci.

Kvůli kariérnímu postupu ale cestuje i mimo své domovské město. Jezdí na školení Abivie získat know-how pro zpracování insolvenčního návrhu, ale i pro vedení lidí a založení vlastní pobočky.

Díky Abivii si vydělává a profesně roste. Ze spolupracovníka specialistou, potom vedoucím kanceláře, manažerem obchodní skupiny a nakonec partnerem. A při tom neustále zachraňuje dlužníky před exekucí a soudem.

Chci se dozvědět více o kariéře v Zastav exekuci

Chcete vědět více ?Napište nám

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat